PALOMAT

Manipulace s těžkými paletami ve skladech, velkoobchodech či výrobních firmách je velký problém, zvláště když zaměstnáváte většinou ženy. Máme pro Vás ale řešení - stohovač palet PALOMAT®

PALOMAT® je automat na ukládání a výdej Europalet i ostatních palet jiných rozměrů. Je určen pro vytváření pořádku a zefektivnění pracovních postupů ve skladech. Splňuje principy LEAN odstraněním zbytečných pracovních pohybů a zrychlením manipulace s paletami.

StribeUdenKant

Zbavte se pracovních úrazů a snižte počet dní pracovní neschopnosti zaměstnanců s automatickým zásobníkem palet PALOMAT®.

Informace najdete také na specializovaném webu www.palomat.cz

Celosvětový dealer roku 2021

Jsme hrdí na to, že jsme se i v roce 2021 stali 1 ze 5 finalistů na celosvětového dealera roku pro automatické zásobníky palet Palomat, kterých je v současné době více než 60...

2021-12 Nominace Palomat dealer roku

Automatizace ve skladování – odstranění namáhavé ruční práce
Efektivní práce s paletami – bez ručního zvedání palet

Investicí do Palomatu dosáhnete:

  • Pořádek v paletovém hospodářství
  • Optimalizovaný provoz palet
  • Zlepšení pracovního prostředí
  • Zvýšenou efektivitu práce
  • Snížení počtu ztracených dní v důsledku nemoci zaměstnanců
  • Omezení ruční manipulace s paletami
  • Zkrácení doby nutné pro manipulaci každé jednotlivé palety
  • Vyhnutí se zranění zad, zduření prstů a nohou
  • Omezení jízd vysokozdvižným vozíkem

Cílem je zlepšení pracovního prostředí pro zaměstnance, zlepšení efektivity a pracovních postupů a zvyšování zisku již na nejnižší linii společnosti.

Modely - prospekty s kompletními informacemi

PALOMAT 5

PALOMAT ½-Pallets

PALOMAT Adjustable

PALOMAT Greenline

PALOMAT Flexomatic

PALOMAT DoubleUp

 Funkce Palomatu: automatické stohování či odebírání palet

Palety vložíte do zařízení či vyjmete pomocí ručního paletového vozíku, elektrického stohovače nebo standardního vysokozdvižného vozíku. Veškerá manipulace probíhá na úrovni podlahy. PALOMAT® detekuje palety pomocí fotosenzorů. Následně jsou palety plně automaticky po jedné stohovány či odebírány.

Při výběru funkce odebírání se do zařízení PALOMAT® vloží stoh obsahující maximálně 15 až 25 palet. Palety jsou poté plně automaticky po jedné odebírány. Při výběru funkce stohování se palety vkládají po jedné, poté jsou plně automaticky naskládány do stohu obsahujícího maximálně 15 až 25 palet. Celý stoh lze následně vyjmout.

PALOMAT® umožňuje manipulaci se všemi čtyřcestnými paletami ze dřeva, plastu nebo kovu, bez ohledu na délku, šířku a výšku.

Zařízení PALOMAT® můžeme přizpůsobit, aby přesně odpovídalo rozměrům používaných palet. Automat na výdej palet PALOMAT lze integrovat přímo do výrobní nebo balící linky.

Kontaktní formulář 3

Pokud chcete ušetřit čas a náklady spojené s manipulací s paletami, kontaktujte nás a my Vám připravíme řešení na míru...

PalomatPalomat Flexomatic   Automatické zásobníky palet Palomat   Automatizace ve skladování  Automatizace ve skladováníEfektivní práce s paletamiAutomatické zásobníky palet PalomatAutomatický zásobník palet Palomat Palomat TouchPanelAutomatické zásobníky palet Altic PointZásobníky palet PalomatZásobník palet Palomat