ZASTOUPENÉ ZNAČKY

Specialista na regály a automatizaci ve skladování - Altic Point s.r.o.

Naše společnost Altic Point s.r.o. byla založena v roce 2014, kdy navázala na předchozí dlouholeté zkušenosti v oboru. V oblasti skladových technologií se pohybujeme již více než 20 let!
Pro spolupráci si vybíráme výhradně renovované evropské dodavatele, kteří vyrábějí regály a příslušenství vysoké kvality za rozumnou cenu.

V prvé řadě zastupujeme v České republice společnost Bila, největšího evropského výrobce automatizovaných zásobníků palet značky PALOMAT.

Dále jsme v ČR oficiálním distributorem profesionálních regálů a příslušenství firmy DEXION, jednoho z největších evropských výrobců regálové techniky. V oblasti archivace a vybavení kanceláří kovovými regálovými systémy dodáváme výrobky firmy Bruynzeel, která dlouhodobě udává trendy vývoje zařízení pro archivaci dokumentů, ukládání knih a muzejních sbírek.

V oblasti příslušenství regálů, plastových přepravek, ukládacích boxů, závěsných systémů, kufrů na nářadí a organizérů dodáváme produkty společnost Allit.

Při návrhu regálového vybavení dbáme v první řadě na jeho bezpečnost, ergonomii a zajištění jeho dlouhodobého bezproblémového použití.

Regálové systémy od naší firmy splňují veškeré normy týkající se bezpečnosti včetně požadavků normy RAL – RG 614.

Pro oblast příslušenství regálů, plastových přepravek, ukládacích boxů, závěsných systémů, kufrů na nářadí a organizérů zastupujeme společnost Allit.

Naše služby v oblasti regálů

Poradenství - odborné poradenství pro oblast skladování, archivace a logistiky
Zaměření - skladové prostory bezplatně zaměříme
Zpracování návrhu - bezplatné zpracování návrhu standardních regálů, výkresové dokumentace a nabídky
Dodávka a montáž - dodání regálů a odborná montáž vyškolenými pracovníky
Individuální konstrukce - konstrukce individuálních skladovacích nebo manipulačních zařízení
Servis regálů - záruční a pozáruční servis
Revize - revizní činnost pro všechny typy regálů

V případě zájmu o více informací nebo spolupráci nás neváhejte kontaktovat!